Aktif Ekolayzır Dengeleyici Endüktif Dengeleyici Lityum aktif pil Enerji Transferi Dengeleme Kondansatör LiFePO4(3s)

Aktif Ekolayzır Dengeleyici Endüktif Dengeleyici Lityum aktif pil Enerji Transferi Dengeleme Kondansatör LiFePO4(3s)

Tuva'dasın müsait
₺ 29.00
sayı:

Pratik Kullanım : Li ion ncm'de ve lifepo4'te uygulamaya izin verir, statik güç tüketimi 20ua'dan azdır, güvenli ve güvenilirdir.Hücre Dengeleyici : Bitişik akü telleri arasındaki voltaj farkını test edebilir ve voltaj dengesini sağlamak için yüksek volttan düşük volt'a iletebilir.Akıllı Test : Otomatik test ve çalıştırma, işinize daha fazla kolaylık getirecek, ayrıca daha iyi görüntüleme için ışık göstergesine sahiptir.Doğru Çalışma : Dahili MOS ile ultra düşük iç direnç yanı sıra 0-1.2 A denge akım ve denge gerilim doğruluk içinde 30mv.Kurulumu Kolay : Hafif ve kompakt bir boyuta sahip olan batarya aktif ekolayzır, daha basit bağlantı için bir kabloya sahiptir.Nasıl Kullanılır : 1. Denge gösterge ışığı yandığında, denge çalışması yanar. 2. Denge gösterge ışığı kapalı ve denge devresi uykuda. 3. Denge gösterge ışığı yanıp sönüyor, elektrik kesintisi veya devre arızası.Şartname : Öğe türü : Pil Aktif Ekolayzır Uygulanabilir Pil : Li ion NCM, LFP.Tek Hücre Voltajı : 3.0-4.2 V Önerilen Pil Kapasitesi : 30ah'ın altında Voltaj Dengesi Doğruluğu : Bitişik voltajlar arasında 30m V, tipik.Eşitleme Yöntemi : Eşitlemeyi tetiklemek için bitişik piller arasındaki voltaj farkının 0,1 V'den büyük olduğu ve çalışmayı durdurmak için bitişik piller arasındaki voltaj farkının 0,03 V'den az olduğu tespit edilir.Denge akımı : 0.1 V voltaj farkı ve 0.5 A denge akımı, voltaj farkı 0.2 V'nin üzerinde olduğunda, maksimum denge akımı 1.2 A'dır.Voltaj koruması altında uyku voltajı : Bitişik voltaj farkı 0.03 V'den azdır ve uyku durumuna girer.Sessiz Çalışma Akımı : 0.01 m A Paket Listesi : 1 x Pil Aktif Ekolayzır 1 x Kablo Not : 1. Düşük dizelerle uyumlu olması önerilmez, gösterge ışığı yanıp söner ve bir error.Be dengeleme kartını bağlamadan önce her hücrenin uygun şekilde kablolandığından ve yalıtıldığından emin olun.Aksi takdirde kısa devre yapar ve kartı yakar. 2. Pil bağlıysa, BMS koruma levhası ile birlikte kullanılmalıdır.Şarj ve deşarj voltajı farkı, enerji transfer dengesini sağlamak için denge panosunun çalışmasını tetikler.

Beyan Edilen Özellikler

Item Type:
Battery Active Equalizer
Applicable Battery:
Li ion NCM, LFP.
Single Cell Voltage:
3.0-4.2V
Recommended Battery Capacity:
Below 30AH
Voltage Balance Accuracy:
30mV between adjacent voltages, typical.
Equalization Method:
It is detected that the voltage difference between adjacent batteries is greater than 0.1V to trigger the equalization, and the voltage difference between adjacent batteries is less than 0.03V to stop working.
Balance Current:
0.1V voltage difference and 0.5A balance current, when the voltage difference is above 0.2V, the maximum balance current is 1.2A.
Under voltage protection sleep voltage:
The adjacent voltage difference is less than 0.03V and enter the sleep state.
Quiescent Operating Current:
0.01mA
Package List:
1 x Battery Active Equalizer:
1 x Cable:
Note:
1. It is not recommended to be compatible with low strings, the indicator light will flash and report an error. Be sure to check that each cell is properly wired and insulated before connecting the balancing board. Otherwise it will short circuit and burn the board. :
2. If the battery is connected, it must be used with the BMS protection board. The charge and discharge voltage difference triggers the balance board to work to achieve energy transfer balance. :

En İyi Fiyatlar