Cozee Defne Bambu Çanta Depolama Organizatör (4 ADET) ve Çekmece Organizatör Paketi mutfak çekmecesi (Vintage Kahverengi)

Cozee Defne Bambu Çanta Depolama Organizatör (4 ADET) ve Çekmece Organizatör Paketi mutfak çekmecesi (Vintage Kahverengi)

Tuva'dasın müsait
₺ 135.96
sayı:

✔ ️%100 Doğal Masif Bambu Ahşap - doğal, yeşil ve güvenli. ✔ ️ Büyük Uyumluluk-hem bambu çanta düzenleyici hem de sargı düzenleyici, markaların çoğuyla uyumludur.Çanta düzenleyici Galon, Litre (uzunluğu 8” in üzerinde değilse kaydırıcı çantalar dahil ), Sandviç ve Atıştırmalık boyutu için harika çalışır.Çekmece düzenleyicisi çoğu standart çekmeceyle uyumludur ve 13" ila 21" genişliğinde genişletilebilir. ✔ ️ Düşünceli Tasarım ve Şık-hem bambu çanta düzenleyici hem de çekmece düzenleyici tamamen optimize edilmiş boyutlara sahiptir; güvenlik özelliklerine sahip keskin kenarlar yok; renk tonları ve stilleri onları farklı alanlara ve yaşam tarzlarına sığdırır. ✔ ️ Montaja Gerek Yok-alın ve kullanın.Karmaşık kısmı biz hallederiz.Çekmece düzenleyicisinin boyutları 17" x 2,0" x (13"-21", genişlik) ' dir. ✔ ️ Premıum kalite ve %100 % para iade garantisi-her zaman güvenle satın alın.Biz her zaman buradayız customers.No bir müşteri ürünü iade etmek isterse sorular. ✔ ️%100 Doğal Masif Bambu Ahşap - doğal, yeşil ve güvenli. ✔ ️%100 Doğal Masif Bambu Ahşap - doğal, yeşil ve güvenli.Cozee Bay Bambu Çanta Düzenleyici ve Çekmece Düzenleyici Paketi, mutfak çekmecenizi klasik ve zarif bir görünümle organize etmenize yardımcı olur.

Beyan Edilen Özellikler

En İyi Fiyatlar