SSFQ Diz Koruyucu Pedleri, Kalın Köpük Dolgu ile Diz Kol, diz Koruyucu Brace, Voleybol için profesyonel Diz Muhafızları,

SSFQ Diz Koruyucu Pedleri, Kalın Köpük Dolgu ile Diz Kol, diz Koruyucu Brace, Voleybol için profesyonel Diz Muhafızları,

Tuva'dasın müsait
₺ 0.33
sayı:

[Slim-fitting Designed] Son derece elastik kumaştan yapılmış, saran diz kılıfı, gerilmeleri ve aşınmaları önlemek için diz eklemi etrafındaki bağları ve kasları desteklemeye ve stabilize etmeye yardımcı olur.Diz kılıfı, diz ekleminin hareket aralığını veya hareket kolaylığını kısıtlamayan ince bir tasarıma sahiptir.
. [Çok Yönlü Koruma Köpüğü Pedi] Zıplamak, koşmak, diz çökmek ve diğer şeyler genellikle dizlerinize büyük stres uygulayabilir.Bu diz koruyucu ped, bu hareketlerin etkisini hafifletmek için kalın bir köpük ped yerleştirilerek dizlerinize ekstra koruma sağlar.
. [Kullanıcı dostu] Bu diz koruyucuları, bacakların kıvrımlarına mükemmel şekilde uyacak şekilde ergonomik olarak tasarlanmıştır ve içinde kaymaz kayışlara sahiptir, böylece kolayca düşmezler.Dizlik deforme olmaz ve boncuklanmaz.Yuvarlanmayı önlemek için tüm kenarlar iyi dikilir edges.It takılması ve çıkarılması kolaydır ve çok dayanıklıdır.
. [Cilde Nazik] Yüksek teknolojili cilt dostu kumaş maksimum konfor sağlar ve breathability.It egzersiz sırasında kullanıcıyı serin ve kuru tutarak teri deriden hızla uzaklaştırabilir.
. [Dizlerinizin Koruyucusu] Bu dizlikler voleybol, tenis, koşu, fitness, dans, yoga topu ve diğer birçok şey için mükemmeldir sports.It diz çökme pozisyonunun uzun süre kullanılmasını gerektiren işler için de uygundur, örneğin gardening.In ek olarak, eğer işe yararlarsa dizlerinizi sıcak tutmanız gerekiyor.
. Bu koruyucu dizlikler ince ve minimalist bir tasarıma sahiptir.Sadece doğru miktarda dolgu, inanılmaz hareket özgürlüğünü desteklerken darbeyi iyi emer.Yüksek elastik diz kılıfları, diz eklemi etrafındaki bağları ve kasları desteklemeye ve stabilize etmeye yardımcı olarak kas gerginliğini önler ve dizini morarmadan korur.Yüksek teknolojili nefes alabilen kumaş sadece cildi nazikçe etkilemekle kalmaz, aynı zamanda terleri deriden hızla uzaklaştırarak egzersiz sırasında sizi serin ve kuru tutar.Bu güvenilir dizliği takın ve yaralanma endişesi duymadan antrenmanınıza, oyununuza veya işinize daha fazla odaklanın.Özellikler : Son derece elastik diz kolları, diz eklemi çevresindeki bağları ve kasları desteklemeye ve stabilize etmeye yardımcı olur.Kalın köpük dolgu, hareket özgürlüğünü desteklerken darbeyi iyi emer.Dizinizi kas gerginliklerinden koruyun ve abrasions.No deformation.No boncuklanma.Gelişmiş kumaş cilt üzerinde yumuşaktır ve nefes alabilir.Ergonomik tasarım.Takması ve çıkarması kolaydır.Diz ısınması için kullanılabilir.Erkekler ve kadınlar için uygundur.Uygun için : voleybol, tenis, badminton, basketbol, futbol, koşu, bisiklet, fitness, dans, yoga, vb.Bahçe işleri, halı döşeme, fayans döşeme vb.İçin mükemmeldir.Özellikler : Malzeme : Sünger, Polyester Boyut : S/M/L Pakette ne var : Koruyucu Dizlikler. (1 Çift).

Beyan Edilen Özellikler

En İyi Fiyatlar