Grafit Pota, Kil Grafit Potalar Fincan Rafine Etmek için Altın Gümüş Bakır Pirinç Alüminyum(60x105mm grafit pota kapaklı)

Grafit Pota, Kil Grafit Potalar Fincan Rafine Etmek için Altın Gümüş Bakır Pirinç Alüminyum(60x105mm grafit pota kapaklı)

Tuva'dasın müsait
₺ 53.20
sayı:

Workmanship İnce işçilik - Yüksek kalite ve mükemmel işçiliğe sahip bu grafit pota, deney için iyi bir araçtır. ❂ ❂ ❂ Kaliteli Malzeme-Grafit pota, dayanıklı, kolay olmayan ve daha uzun ömürlü olan yüksek kaliteli malzemeden yapılmıştır. ❂ ❂ ❂ Paket Şunlardır-Tüm farklı ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek üç tip grafit pota vardır. ❂ ❂ ❂ Pratik Alet - Yüksek sıcaklığa dayanıklı,altın, Gümüş, Bakır, Pirinç, Alüminyum ve daha fazlası gibi yüksek sıcaklıkta metal işleme için uygundur. ❂ ❂ ❂ Geniş Uygulama-Kolej deney analizi malzemeleri, jeoloji, çevresel testler ve bilimsel araştırmalar vb.İçin kullanılır.Şartname : Öğe Türü : Grafit Pota İsteğe bağlı Stil : Çap 35 x yükseklik 22mm kapaksız grafit pota Çapı 52 x yükseklik 65mm kapaklı grafit pota Çapı 60 x yükseklik 105mm kapaklı grafit pota Çapı : Yaklaşık. 35mm / 1.4 in Yükseklik : Yaklaşık. 22mm / 0.9 in Grafit pota kapaklı : Çap : Yaklaşık. 52mm / 2in Yükseklik : Yaklaşık. 65mm / 2.6 in Çap : Yaklaşık. 60mm / 2.4 in Yükseklik : Yaklaşık. 105mm / 4.1 in Paket Listesi : 1 x Grafit Pota(kapaksız) veya 1 x Grafit Pota(kapaklı).

Beyan Edilen Özellikler

En İyi Fiyatlar